DEĞERLERİMİZ

2003…
İDPTEDARİK ,Dağıtım, pazarlama, distribütörlük ve lojistik konularında hizmet vermek için 2003 yılında kurulmuş, başta akaryakıt istasyonları olmak üzere bir çok kurumsal müşterisine ithal ürün, sarf malzemesi ve diğer çözüm ortaklıkları konularında hizmet vermektedir.
Müşteri portföyümüzde SHELL PETROL A.Ş., TOTAL OİL A.Ş.,DOCO DANIŞMANLIK A.Ş.,OPET,PETROL OFİSİ,BTA,AKG,SOFRA GRUP ve MARS ENTERTAİMENT gibi dünyaca ünlü firmalara direkt hizmet vermenin yanı sıra A+ birçok noktada dağıtım ve satış hizmeti vermektedir.
Firma hizmet anlayışımız en iyi firmalara en iyi ve butik hizmet vermek üzerine kurulmuştur.
Birçok ulusal ve çokuluslu firmanın dağıtımını almış olan firmamızın ürün gamımızda çok farklı ürünler bulunsa da ana grupta ithal gıdalar, sarf malzemeleri ,oyuncak, aksesuar ve elektronik bulunmaktadır.
Marmara bölgesinde kendi araçları ve deposu ile hizmet veren firmamız, Call Center hizmeti ile de tüm Türkiye’de aktif olarak sipariş ve dağıtım sistemini kurmuştur.
Ülkemizde ithalat yapan gıda firmalarının ilk tercihi olan firmamız önümüzdeki yıllar için yeni ürün ithalatı, perakende ve üretim için hazırlıklarını yapmaktadır.
Ürün distribütörlüklerinin yanında firmamız Lojistik hizmeti kapsamında depolama, elleçleme ve dağıtım hizmetleri de vermektedir.

…2018